O mně

Sportu se aktivně věnuji od roku 2012. V roce 2017 jsem absolvovala kurz trenéra a dále se zdokonaluji v oblati sportu a výživy. Věnuji se různým sportovním disciplínám. Spoustu času jsem věnovala thajskému boxu, na jehož scéně mám za sebou několik amatérských zápasů.

Většinu času trávím v posilovně a praxí s klienty posouvám své vědomosti. Mimo tuto činnost se v osobním životě věnuji armádě, jako voják v aktivní záloze.

Reference

 • Pavla Dolezelova

  Určitě doporučuji 🙂 Míša je skvělá trenérka, ale také moc milá osoba, která je velmi energická a také empatická!

  Ke každému má individuální přístup a snaží se dostat z člověka úplné maximum. Bez jejich tréninků si to už nedovedu představit.

  Zobrazit
 • Pavla Lovečková

  Trenérka s vysoce profesionálním přístupem ke všem aspektům fitness - tréninku i stravě.

  Jídelníček, který mi sestavila na míru opravdu funguje! Je vždy ochotná poradit a pomoci. Umí povzbudit a motivovat.

  Pokud vaše dítě, nebo vy sami, nefandíte kolektivním sportům a hledáte trenéra s individuálním přístupem, Míša je ta pravá.

  Zobrazit
 • Pavla, 44 let

  Ahoj Míšo,

  chtěla jsem ti říct, že jídelníček je super - poslední dobou jsem se cítila nafouklá a cítila jsem se pořád taková plná. Teď po těch 4 dnech úplně super, pocit přežranosti a nafouknutí je pryč. Porce jsou v pohodě. Když jsem to četla, měla jsem obavu že je toho hlavně k obědu málo. Ale jím 5x denně pravidelně, tak hlad vůbec nemám ani se necítím přejedená.

  Míšo, už mi zas padají rifle HURÁ

 • Pavlína, 27 let

  Ahojky, Míši jedu teď z finální zkoušky šatů (svatba).

  A víš co? Museli mi to zužovat. Děkuji ti.

 • Pavlína, 27 let

  Ahoj Míšo, ještě jednou moc díky za včerejšek!

  Byl to úžasný trénink (nevěřila bych, že tohle píšu...). Sáhla jsem si fakt na dno, myslela jsem, že to už nedám a ty jsi ze mě dostala úplně vše a ještě víc.. Mám skvělý pocit, vše mě bolí, ale cítím, že se zlepšuju, jak po fyzické stránce, tak po psychické. Zvládla jsem to, co niky. Hrozně mě to naplňuje, baví a posouvá dál. Doufám, že se to projeví časem i na mém zevnějšku.